Jsme kamenná prodejna již 25 let na trhu. Zabýváme se prodejem převážně hraček a dětského zboží. Naší provozovnu naleznete na adrese Náměstí Republiky 15 Městec Králové okr. Nymburk.
Kontaktní údaje
Simonová Petra
Náměstí Republiky 15
Městec Králové 28903
Tel. 732150221
Email perladetskezbozi@seznam.cz
IČO 69765791

Dino Dostihy a sázky junior

Kód: SH11113
Dostupnost: Skladem
359.00 Kč
bez DPH 296.69 Kč
Varianta
Popis produktu
Nakupuj si své vlastní poníky, starej se oně a dokupuj potřebnou koňskou výbavu k ježdění. Můžeš na něm také svézt svého kamaráda. Pokud o své poníky budeš dobře pečovat, pomůžou ti vyhrát hru.

O hře:

Tato hra je děstká varianta nejúspěšnější České hry dostihy a sázky s přispůsobenými pravidly pro děti. Během hry se děti nenásilně naučí hodnotu peněz a hlavně se dobře pobaví. Na hracím plánu je 12 polí poníků v šesti barvách. Barvy představují jednotlivé stáje. Do jedné stáje patří dva poníci.
Jak se hra hraje:

Nejprve se rozloží herní plán, karty náhody se položí do středu herního plánu. Na začátku hry každý z hráčů obdrží 110 dostihových korun jako kapesné. Každý hráč si vybere figurku, kterou postaví na políčko start. Pohyb figurek se řídí podle hodu kostkou. Hraje se po směru hodinových ručiček. Hráč, který je na řadě, hodí kostkou a postoupí s figurkou. Pokud hodí šest, může házet ještě jednou. Pokud hráč dokončil svůj tah na poli, které je již obsazené figurkou jiného hráče, vrátí tuto figurku na políčko start a dostane od něj jeden z jeho žetonů. Pokud skončí tah hráče na jednom z polí stájí a poníka ještě nikdo nevlastní, tento hráč si ho může koupit. Hráč obdrží kartu koně, kterého právě koupil a dostane stejného poníka vyseknutého z kartonu. Toho postaví na příslušné pole na herním plánu. Takto všichni hráči vědí, že poník je již prodaný. Pokud některý hráč ukončí svůj tah na poníkovi, kterého již někdo vlastní, musí mu zaplatit. Jestliže je poník již vybaven sedlem nebo ohlávkou, je poplatek větší. Cílem hry je vlastnit dva různé poníky a oba mít vybavené ohlávou a sedlem.

Tato hra se dá hrát i v druhé variantě bez použití peněz. Cílem hry je zde vlastnit dva koně z jedné stáje nebo tři koně z různých stájí a mít alespoň jendoho poníka vybaveného ohlávkou a sedlem. Tato varianta se hraje úplně stejně jako ta první, ale nepoužívají se zde peníze a některá políčka se berou jako neutrální.
Hra obsahuje:

1 herní plán
12 karet koní
12 vyseknutých poníků z kartonu
12 plastových podstavců
17 karet náhody
162 dostihových peněz
12 žetonů s ohlávkou
12 žetonů se sedlem
4 figurky ve 4 barvách
1 bodovou hrací kostku
1 návod ke hře
Čt 21. listopad 2019, 15:38:46 CET
perladetskezbozi

Maecenas aliquet accumsan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet
Zaslání na adresu doporučeně při platbě převodem na účet č. 296254375/0300, variabilní symbol číslo objednávky - 75,-Kč

Zaslání na adresu na dobírku - 110,-Kč

Vyzvednutí na Zásilkovně v České republice na Vámi uvedenou adresu která nejlépe vyhovuje k vyzvednutí objednaného zboží - 75,-Kč

Vyzvednutí na Zásilkovně ve Slovenské republice na Vámi uvedenou adresu která nejlépe vyhovuje k vyzvednutí objednaného zboží - 150,-Kč

Doručení Zásilkovnou na Slovensku na Vaši adresu - 190,-Kč

Osobní převzetí 0,-Kč při platbě předem převodem na účet nebo složenkou
Zboží si můžete osobně převzít i u nás na obchodě Hračky Perla Městec Králové Náměstí Republiky 15. TEl.732150221
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one